Iaquinta: Juve może dobrze wypaść w LM

Były napastnik Juventusu Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu) wierzy w to, że jego były klub może zamieszać w Lidze Mistrzów. “Im większy progres, tym lepiej dla nich. Juventus ma solidne fundamenty do tego, by sprawić niespodziankę w Europie. Real, Chelsea, Bayern i Barcelona to wielkie kluby, ale w fazie pucharowej nie ma taryfy ulgowej, musisz grać z bardzo dobrymi ekipami. To będzie trudne wyzwanie dla Juve, ale także dla ich przeciwników. Szczęście jest w tym wypadku czynnikiem decydującym“.

Nawet jeśli Bianconeri trafią na Monaco, muszą być uważni, to nie będzie spacerek. Może lepiej byłoby wylosować mocnego przeciwnika. Czasem z teoretycznie słabszym zespołem nie gra się wystarczająco twardo, co może mieć złe skutki. Widziałem to nie raz podczas swojej kariery” – powiedział Iaquinta w wywiadzie dla Tuttosport.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: