Oficjalnie: Giovinco odchodzi do Toronto

Toronto FC poinformowało oficjalnie, że Sebastian Giovinco (na zdjęciu) zasili klub po zakończeniu sezonu i wygaśnięciu jego kontraktu z Juventusem. “To wyjątkowy dzień dla Toronto FC. Seba jest w najlepszym okresie swojej kariery i wybrał nasz klub i MLS, kiedy wiele topowych zespołów zabiegało o niego. Jesteśmy zachwyceni sprowadzając tak fantastycznego piłkarza do Toronto FC, dla klubu i dla kibiców, zwłaszcza tych z Włoch” – powiedział dyrektor generalny Tim Bezbatchenko.

Jestem podekscytowany podpisaniem kontraktu z Toronto FC i perspektywą dołączenia do nich latem” – powiedział Giovinco. “Na przestrzeni lat słyszałem wiele dobrego o Toronto i wiem, że będzie to miasto, w którym poczuję się jak w domu. Póki co, mam wiele do osiągnięcia dla Juve i naszych kibiców. Dopóki nie zmienię tej koszulki, będę dawał z siebie wszystko dla Juve“.

Sebastian jest zawodnikiem kompletnym. Potrafi nie tylko kreować sytuacje, ale również strzelać gole, co udowodnił w Serie A. Nie możemy się już doczekać kolejnego sezonu” – to słowa trenera Toronto FC Grega Vanneya.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
52 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
52
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: