De Ceglie wraca?

Paolo De Ceglie (na zdjęciu) wróci do Juventusu – informują włoskie media. Jak podaje Tuttosport, szefowie Juve chcą w nadchodzących dniach dogadać z włodarzami Parmy zakończenie wypożyczenia zawodnika. Manewr ten miałby być odpowiedzią na sytuację na lewej flance, ale również na problem związany z pensją zawodnika. Kiedy bowiem klub, który wypożycza piłkarza, nie wypłaca mu pensji, obowiązek ten automatycznie przechodzi na właściciela jego karty zawodniczej. Jeśli więc Juventus i tak musi obecnie płacić pensję De Ceglie, chce, by ten był do dyspozycji Massimiliano Allegriego. Dziennik przedstawia również drugi scenariusz: 28-latek powróci, by stać się kartą przetargową w negocjacjach dotyczących innego zawodnika.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: