De Ceglie dziękuje Parmie

Paolo De Ceglie (na zdjęciu) za pomocą portalu społecznościowego podziękował Parmie za pobyt w klubie. “Wczoraj, jak już wszyscy wiecie, moja przygoda z Parmą dobiegła końca. To były bardzo intensywne miesiące: trudne sportowo, ale dla mnie również ekscytujące. Strzeliłem trzy gole w tym dwa moje pierwsze w Serie A. Poznałem miasto i ludzi. Chcę podziękować Parmie za wspólnie spędzony czas oraz fanom, którzy pomimo wielu problemów ciągle nas wspierali. Teraz znów jestem w Turynie, gdzie się wychowałem i gdzie zapisałem najważniejsze karty mojej kariery. Czuję się związany z tymi barwami, dlatego jestem bardzo szczęśliwy. Chcę pomóc tej drużynie w osiąganiu ambitnych celów, które zawsze były w jej DNA. Miłego dnia! Paolo“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: