Strona główna » Aktualności » Stramaccioni: Zagraliśmy odważnie
Stramaccioni: Zagraliśmy odważnie
Andrea Stramaccioni (na zdjęciu) pogratulował swoim piłkarzom udanego występu przeciwko Juve. “Rozegraliśmy świetny mecz. Gratulacje dla chłopaków, którzy pokazali odwagę w starciu z najsilniejszą drużyną w Italii. W porównaniu z początkiem sezonu, zespół ma już swoją tożsamość taktyczną i mentalność. Odpowiednia postawa pozwoliła nam dziś zobaczyć dobry mecz. Nie udało się strzelić gola, ale muszę podziękować Thereau i Bruno. Przebiegli dziś mnóstwo kilometrów“.
Dziennikarze zapytali trenera Udinese, ile jest wart Allan, skoro poradził sobie z Pogbą wycenianym na 100 milionów. “Wiem tylko, że Allan to świetny piłkarz, który rozwinął się od początku sezonu. Dzisiejszy mecz był poważnym sprawdzianem dla niego, miał w końcu do czynienia z najlepszym pomocnikiem ligi“. Stramaccioni zakończył konferencję żartując sobie: “Mama powiedziała mi: ciepło się ubierz (po włosku – zakryj, przykryj). Byłem już skoncentrowany tylko na meczu i odpowiedziałem: Zagramy trzema napastnikami, lepiej tego nie oglądaj“.
www.tuttojuve.com