Juventus zmierzy się latem z Barceloną

Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące letniego tournee Juventusu. Tym razem odbędzie się ono w Stanach Zjednoczonych, a Bianconeri zmierzą się między innymi z Barceloną i Los Angeles Galaxy. Od 1 lipca w składzie tej drugiej drużyny grać będzie Steven Gerrard. Mecze zostaną rozegrane najprawdopodobniej na przełomie lipca i sierpnia, jednak szczegóły nie zostały jeszcze doprecyzowane.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: