Pirlo wypadnie na miesiąc?

Andrea Pirlo (na zdjęciu) we wczorajszym spotkaniu z Borussią niespodziewanie zszedł z boiska w 37. minucie. Według Tuttosport, przyczyną opuszczenia murawy przez rozgrywającego Juventusu było odnowienie się kontuzji łydki. Dziś lekarze Starej Damy ocenią stan doświadczonego zawodnika. Są obawy, że Włoch wypadnie z gry na miesiąc. Gdyby tak się stało, 36-latek opuściłby wyjazdowy mecz z Romą, rewanżowe spotkanie w Dortmundzie oraz po ewentualnym awansie, pierwszy mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: