Strona główna » Aktualności » Benitez: Nie oglądamy się na innych
Benitez: Nie oglądamy się na innych
W przypadku dzisiejszego zwycięstwa Napoli z Torino i poniedziałkowego Juventusu z Romą, Azzurri zrównają się punktami z rzymianami. Na przedmeczowej konferencji prasowej Rafael Benitez (na zdjęciu) został zapytany przez dziennikarzy za kogo jutro fani Napoli powinni trzymać kciuki. “Odpowiedź jest prosta. Nasi kibice mają dopingować Napoli. Zawsze Napoli. My zawsze patrzymy na siebie i skupiamy się na tym, aby dobrze wykonywać naszą pracę. Na wyniki innych drużyn zwracamy uwagę dopiero w późniejszej kolejności“.
www.rafabenitez.com