Giovinco: Czułem się niechciany w Juve

Były napastnik Juventusu Sebastian Giovinco (na zdjęciu) udzielił ostatnio wywiadu dziennikowi Corriere dello Sport . 28-letni piłkarz opowiedział o swoich odczuciach na temat odejścia z drużyny Bianconerich. “Czułem, że gdybym został w Juventusie, to stałbym się tam ciężarem. Klub przewidywał moje odejście. Pierwotnie nie byłem pewien, czy będę w stanie zaistnieć w Juve, jednak udało mi się dzięki Antonio Conte, który naprawdę mnie chciał. Ostatnio rozmawiałem z nim i mam nadzieję dostać się ponownie do reprezentacji, jednak pozostaję o to spokojny“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: