Pogba: Wygrana zasługą całej drużyny

Zwycięstwo w dzisiejszym meczu jest zasługą całej drużyny, nie tylko moją. To było naprawdę bardzo, bardzo trudne spotkanie, a zdobyte trzy punkty mają olbrzymie znaczenie w kontekście walki o scudetto” – mówił Paul Pogba (na zdjęciu) po wygranym meczu z Sassuolo. “Mój gol? Podanie było adresowane do kogoś innego, ale dopadłem do piłki i oddałem dobry strzał“.

Chciałbym podziękować całej drużynie oraz kibicom. W sezonie zdarzają się trudne momenty, dlatego potrzebujemy fanów przez cały sezon, również wtedy, gdy gra nam się nie układa, ponieważ razem wygrywamy i razem przegrywamy. Oczywiście, że zawsze mogę grać lepiej i muszę do tego dążyć, ponieważ chcę stać się świetnym piłkarzem dając z siebie coraz więcej na treningach i w czasie spotkań. Czy jestem liderem? Nie, jestem jednym z jedenastu graczy. Pomimo mojego młodego wieku czasem powiem coś innym na boisku, gdy jest taka potrzeba“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: