Verratti i Guardiola o szansach Juve

Znamy już czterech ćwierćfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W zakończonych niedawno meczach awans wywalczyli piłkarze Paris Saint-Germain, którzy wyeliminowali Chelsea oraz Bayernu Monachium, którzy rozgromili u siebie Szachtara Donieck. W pomeczowych komentarzach poruszano także temat nadchodzącego spotkania BVB – Juve.

Wygrana po takim meczu daje ci naprawdę wiele wiary w siebie. W Lidze Mistrzów o wszystkim decydują detale, w ćwierćfinałach musimy nadal dawać z siebie wszystko” – mówił Marco Verratti dla telewizji Sky Sport – “Juve? Będę kibicował przeciwko Borussii i mam nadzieję, że uda im się awansować dla dobra włoskiego futbolu“.

Juventusowi będzie trudno, w Dortmundzie nikomu nie gra się łatwo, a Borussia od wielu lat pracuje z tym samym szkoleniowcem. To mistrzowie kontrataku, atakują wolne przestrzenie niczym zwierzęta. Allegri zna jednak swój zespół lepiej i wie lepiej ode mnie co ma robić” – powiedział dla tej samej stacji telewizyjnej Josep Guardiola.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: