Vidal: Nie opuszczę Juventusu

Arturo Vidal (na zdjęciu) uciął wszystkie spekulacje na temat jego odejścia z Juventusu w udzielonym wywiadzie dla Las Ultimas Noticias. “Czemu miałbym odchodzić? Dla zawodnika najważniejsze jest wygrywanie pucharów i pozostawienie po sobie dobrych wspomnień dla kibiców. Ciężko jest myśleć o odejściu kiedy jesteś częścią mistrzowskiej drużyny. Ludzie w Turynie mnie uwielbiają, ja czuję się świetnie w tym mieście, tak samo jak moja rodzina. Po co mam odchodzić? Czuję się świetnie” – podsumował pomocnik Starej Damy.

Na koniec, zapytany o mecz przeciwko BVB odparł “Liga Mistrzów to marzenie w które wierzę. Wierzę, że osiągniemy go wspólnie kroczek po kroczku“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
48 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
48
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: