Allegri: To będzie trudne spotkanie

Max Allegri (na zdjęciu) wziął w sobotę udział w konferencji prasowej przed meczem z Genoą. Szkoleniowiec Starej Damy oprócz wypowiedzenia się na temat najbliższego pojedynku powiedział też parę słów na temat piątkowego losowania Ligi Mistrzów. “Dużo czytałem, że Juventus miał ogromne szczęście trafiając na Monaco. Ale uważam, że możemy też spojrzeć na to z drugiej strony. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki rozprawiliśmy się z Borussią Dortmund być może są drużyny, które odetchnęły z ulgą po uniknięciu nas“.

Bianconeri przegrali tylko jeden z szesnastu ostatnich spotkań uwzględniając wszystkie rozgrywki. Allegri uważa, że jego podopieczni mają ogromną pewność siebie, ale nadal muszą się rozwijać. “Myślę, że obecnie piłkarze mają ogromną wiarę we własne umiejętności. Wszyscy wykonujemy tutaj niesamowitą pracę i będziemy dążyć do utrzymania się na krzywej rosnącej. Musimy dalej trenować i poprawiać rzeczy, których wciąż nie robimy dobrze“.

Zespół Allegriego ma obecnie czternaście punktów przewagi nad drugą w tabeli Romą i nie przegrał w lidze od osiemnastu spotkań – ostatni raz właśnie musiał uznać wyższość Genoi. “To będzie bardzo trudne spotkanie. Są jedynym zespołem, który nas pokonał. Ponadto mieli więcej czasu na przygotowanie się do tego spotkania. Musimy zagrać z odpowiednią intensywnością. Będziemy walczyć o zwycięstwo“.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: