Marotta: Nie musimy sprzedawać Pogby

Beppe Marotta (na zdjęciu) w odniesieniu do ostatnich wiadomości związanych z Paulem Pogbą przyznał, że klub wcale nie musi sprzedawać młodego Francuza. “Pogba jest młodym zawodnikiem z ogromnym potencjałem. Jesteśmy Juventusem i chcemy wygrywać, dlatego nie musimy sprzedawać najlepszych piłkarzy. Oczywiste jest, że gracze tej klasy przyciągają uwagę innych klubów, ale my nie szukamy kupców i nie doszło do żadnych kontaktów. Zwycięstwo z Genoą pokazuje, że jesteśmy mocni nawet bez kluczowego piłkarza“.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: