Palermo dostało ofertę za Dybalę?

Już niedługo piłkarski świat będzie prawdopodobnie świadkiem licytacji za Paulo Dybalę (na zdjęciu), młodą gwiazdę US Palermo. Pierwszą ofertę za piłkarza pożądanego przez wielkie europejskie firmy podobno wystosował Arsenal – informuje brytyjski dziennik Metro. Prezydent sycylijskiego klubu Maurizio Zamparini żąda za swojego zawodnika 40 milionów euro, jednak Kanonierzy oferują obecnie 28. Są jednak niewielkie szanse, że Palermo zaakceptuję tę ofertę, ponieważ zainteresowanie Dybalą na transferowym rynku rośnie wraz z upływem sezonu. Chęć sprowadzenia Argentyńczyka wyraża wiele klubów na czele z Juventusem i Barceloną.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: