Morata: Mogę grać nawet za darmo

Alvaro Morata (na zdjęciu) przyznaje, że mógłby nawet grać za darmo, jeśli oznaczałoby to zwycięstwo w elitarnej Lidze Mistrzów. Już niebawem Bianconeri zmierzą się w ćwierćfinale tych rozgrywek z Monaco. “To nie będzie łatwe spotkanie. W stawce pozostały same znakomite drużyny. Na tym etapie nie można nikogo lekceważyć. Mamy ogromny szacunek do naszych rywali. Myślenie, że jesteśmy faworytami byłoby wielkim błędem“.

Żeby wygrać Champions League trzeba mieć trochę szczęścia. Nie można tylko kalkulować, bo wtedy nieoczekiwania można stracić gola, a to wszystko zmienia. Zwycięstwo? Oddałbym za nie wszystko. Nawet mogę grać za darmo” – stwierdził Hiszpan w wywiadzie dla Corriere dello Sport. Napastnik po raz kolejny został zapytany o przyszłość zważywszy na jego klauzulę w kontrakcie umożliwiającą powrót do Realu Madryt. “Jestem szczęśliwy we Włoszech. Teraz skupiam się tylko na grze w Juve. Wierzę, że w tym sezonie możemy napisać piękną historię“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: