Vidal opuścił trening przez chorobę

Arturo Vidal (na zdjęciu) opuścił dzisiejszy trening Juventusu. Chilijczyk skarżył się na ostrą anginę, lecz według doniesień Sky Sport, jego występ w rewanżowym meczu z Monaco raczej nie jest zagrożony. 27-latek powinien wrócić jutro do ćwiczeń z resztą zespołu.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: