Strona główna » Aktualności » Radość w szatni i uroczysta kolacja 3 maja 2015, 11:40 | redaktor: Łukasz Siewierski | 23 Radość w szatni i uroczysta kolacja Choć piłkarze Juventusu już dziś w południe rozpoczną w Vinovo przygotowania do półfinału Ligi Mistrzów, wczoraj w szatni było mnóstwo szampanów, uścisków, śpiewów i wspólnych zdjęć upamiętniających zdobycie scudetto 2014/2015. Wieczorem zawodnicy wraz z personelem technicznym, pracownikami klubu i członkami zarządu z prezydentem Agnellim na czele (łącznie około 70 osób) zjedli wspólną kolację, by uczcić kolejne trofeum, które niebawem trafi do J-Museum. Nawigacja po artykułach Barzagli: Sukces po koszmarzeChiellini: Czas na świętowanie przyjdzie później Leć na mecz Juve-Parma! Subskrybuj Zaloguj Powiadom o nowych dalszych komentarzach nowych odpowiedziach na moje komentarze Zaloguj się aby komentować 23 komentarzy oceniany najnowszy najstarszy Pokaż więcej komentarzy