Radość w szatni i uroczysta kolacja

Choć piłkarze Juventusu już dziś w południe rozpoczną w Vinovo przygotowania do półfinału Ligi Mistrzów, wczoraj w szatni było mnóstwo szampanów, uścisków, śpiewów i wspólnych zdjęć upamiętniających zdobycie scudetto 2014/2015. Wieczorem zawodnicy wraz z personelem technicznym, pracownikami klubu i członkami zarządu z prezydentem Agnellim na czele (łącznie około 70 osób) zjedli wspólną kolację, by uczcić kolejne trofeum, które niebawem trafi do J-Museum.










Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: