Pirlo: Wysłaliśmy wiadomość

Wysłaliśmy wszystkim wiadomość, że jesteśmy tutaj nieprzypadkowo, chcemy awansować do finału i będziemy o to walczyć do ostatniego gwizdka w Madrycie” – mówił po meczu z Realem Andrea Pirlo (na zdjęciu). “To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Teraz potrzebujemy zagrać z takim samym nastawieniem w rewanżu – pełni wiary, ambicji i zaangażowani, a także niezwykle skoncentrowani. Do Hiszpanii pojedziemy pełni wiary w awans do finału“.

Finał Ligi Mistrzów odbędzie się w Berlinie na tym samym stadionie, na którym Włosi z Andreą Pirlo w składzie zdobyli Mistrzostwo Świata w 2006 roku.”Zwrot “Jedziemy do Berlina” zawsze pozostanie w mojej pamięci. Mam nadzieję, że i tym razem będę mógł to powtórzyć. Czy to przeznaczenie? Wierzę, że tak” – dodał. Il Maestro przyznał przed meczem, że odejdzie z Turynu, jeśli Stara Dama wygra Champions League. Czy to prawda? “Najpierw wygrajmy, a potem zobaczymy“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: