Morata: Najważniejsze jest zwycięstwo

Po spotkaniu z Realem Madryt bardzo szczęśliwy był Alvaro Morata (na zdjęciu), jednak jak sam przyznaje najważniejsze jest zwycięstwo, a nie zdobyty gol. “To był wspaniały mecz. Nie dlatego, że strzeliłem gola, ale dlatego, że wygraliśmy. Przed nami jest jeszcze rewanż i tak naprawdę nic nie jest przesądzone. W Madrycie musimy zagrać jakby było 0:0. Musimy zaliczyć kolejny świetny występ, bo moim zdaniem Real to najlepsza drużyna na świecie. Mam tam wiele przyjaciół, ale w czasie meczu z nikim nie rozmawiałem. To był mecz, a porozmawiać z przyjaciółmi mogę, gdy będę na wakacjach w Hiszpanii. Kiedy przybyłem do Turynu to pomyślałem, że musimy awansować co najmniej do półfinału. Teraz, gdy już tu jesteśmy, to dlaczego nie mielibyśmy dołożyć wszelkich starań, aby awansować dalej?“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: