Asamoah wrócił do treningów

Dzisiejszego przedpołudnia piłkarze Juventusu rozpoczęli przygotowania do rewanżowego meczu półfinału Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Piłkarze, którzy grali wczoraj z Cagliari, realizowali lżejszy program treningowy. Reszta pracowała normalnie – w grupie znalazł się Kwadwo Asamoah (na zdjęciu), dla którego był to pierwszy normalny trening od grudniowej operacji kolana. Specjalnym gościem w Vinovo był dziś Paolo Montero, pracę piłkarzy oglądał również Giuseppe Marotta.

Na tę chwilę wszystko wskazuje na to, że Massimiliano Allegri zdecyduje się zagrać na Santiago Bernabeu ustawieniem 4-3-1-2. W porównaniu do pierwszego meczu z Królewskimi, w składzie niemal na pewno dojdzie do jednej zmiany – Pogba ma zastąpić Sturaro. Trener zastanawia się nad tym, którego z Hiszpanów ustawić u boku Teveza, ale skłania się ku Moracie. Jutro drużyna spotka się na kolejnym porannym treningu, a we wtorek zamelduje się w stolicy Hiszpanii.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: