Vidal przed meczem z Realem

Arturo Vidal (na zdjęciu) udzielił krótkiej wypowiedzi stacji SportMediaset przed zbliżającym się rewanżowym meczem półfinału Ligi Mistrzów z Realem Madryt: “Ten sezon był trudny, zmienił się trener, przyszli nowi zawodnicy, a zespół zaczął grać w inny sposób, ale skupialiśmy się tylko na tym, by wygrać scudetto. Allegri zmienił sposób gry w porównaniu do Conte, a zespół przyjął to dobrze i zaliczyliśmy niezły sezon. Ja sam miałem wiele problemów, ale najważniejsze jest, że w tym ważnym momencie jestem w formie i chcę, byśmy pozostali w grze do samego końca. Robiłem wszystko, by grać – trenowałem na sto procent, a ludzie zaczynają rozumieć, jak się poświęcałem“.

Mamy marzenie i jesteśmy blisko finału. Jesteśmy silnym zespołem i chcemy awansować. Gra z Realem Madryt na ich stadionie jest trudna, ale chcemy przejść dalej i musimy zagrać z sercem. Oni zaliczą silny początek meczu, my musimy zachować spokój i wykorzystać okazje bramkowe, jeśli będziemy je mieli. Najważniejszy jest awans zespołu do finału, ale oddałbym wszystko za gola“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: