Ancelotti: Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy

Robiliśmy co mogliśmy, więc nie mamy czego się wstydzić” – powiedział po zakończeniu meczu Carlo Ancelotti (na zdjęciu). “Graliśmy dobrze stwarzając dużo sytuacji bramkowych. Zabrakło nieco precyzji w wykończeniu, albo i szczęścia. Możemy żałować pierwszego meczu, nie graliśmy wtedy z odpowiednią intensywnością. Pozostały nam dwa spotkania, postaramy się skończyć dobrze sezon i później ocenimy wszystko. Mówiąc jasno, klub rozliczy mnie z mojej pracy“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: