Conte: Gratuluję Juventusowi finału

Antonio Conte (na zdjęciu) pogratulował Juventusowi za pośrednictwem włoskiej agencji prasowej ANSA. “Gratulacje dla Juve za ich sukces osiągnięty dzięki świetnej pracy wykonanej przez Allegriego, piłkarzy i dyrektorów. Możemy być dumni z postawy naszych klubów w europejskich pucharach” – powiedział selekcjoner.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
53 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
53
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: