Pirlo opuści Juventus po zakończeniu sezonu?

Jak informują dziennikarze Calciomercato.com, Andrea Pirlo (na zdjęciu) podjął decyzję o opuszczeniu Juventusu po zakończeniu obecnego sezonu, na rok przed datą wygaśnięcia kontraktu z klubem. Karierę piłkarską zakończy w Katarze.

Pirlo gra w koszulce Juventusu od 2011 roku. W czerwcu zeszłego roku przedłużył kontrakt o kolejne dwa lata. Wiele wskazywało na to, że zakończy karierę w Turynie, tymczasem, jak twierdzą media, ostatecznie tak się nie stanie. Jutro Il Maestro skończy 36 lat i zdaniem dziennikarzy uznał, że najwyższa pora zmienić otoczenie. Cel? Finał Pucharu Włoch, Finał Ligi Mistrzów, a następnie – kierunek: Katar. Kontrakt proponują mu szefowie Al Saad i Al Jaish. Barwy pierwszego klub reprezentował już Raul, drugi zaś jest trenowany przez Sabriego Lamouchiego, byłego piłkarza Parmy i Interu oraz szkoleniowca reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Mówi się, że do Al Jaish już niebawem zawita również Xavi, który po zakończeniu obecnego sezonu opuści Barcelonę.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
66 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
66
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: