Pepe, Matri, De Ceglie Marrone i Coman – odejdą?

Jak informują dziennikarze Tuttosport, tego lata powinniśmy przygotować się na pożegnanie kilku piłkarzy Juventusu – tych, którzy z różnych powodów grali mniej i rzadziej niż pozostali. Jednym z nich jest Simone Pepe (na zdjęciu), który najpewniej przeniesie się do francuskiego Monaco.

Kontrakt Pepe z turyńskim klubem wygasa, a on sam nie znajduje w drużynie Juve zbyt wiele miejsca. Jak dobrze wiadomo, piłkarskie plany pokrzyżowała mu seria kontuzji, z którymi się zmagał. Ponieważ zawodnik był leczony między innymi w Monte Carlo, tamtejsze otoczenie zna go bardzo dobrze. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że od nowego sezonu Pepe będzie reprezentował barwy Monaco i będzie miał szansę gry w Lidze Mistrzów.

Innymi z tych, którzy odejdą, będą: Romulo, który wróci do Werony, Matri, który wróci do Milanu, De Ceglie, Marrone i być może Coman – w przypadku tego ostatniego najczęściej mówi się jednak o czasowym wypożyczeniu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: