Del Piero wrócił na Juventus Stadium

Wczoraj Alessandro Del Piero (na zdjęciu, po prawej) po ponad trzyletniej przerwie powrócił na Juventus Stadium w roli piłkarza. Legenda Starej Damy wzięła udział w tegorocznej edycji charytatywnego meczu z serii Partita del cuore. Mecz zakończył się wynikiem 4:4, a zebrane środki wspomogą fundację Telethon oraz piemoncką fundację, zajmującą się leczeniem i badaniem nowotworów.

Turyńska publiczność mogła oglądać zebranych w jednej drużynie Del Piero, Pavla Nedveda (na zdjęciu, po lewej), Massimiliano Allegriego, Johna Elkanna, Andreę Agnellego, Liama Gallaghera czy Erosa Ramazottiego. Po drugiej stronie stanęła reprezentacja włoskich piosenkarzy, a jeden z nich, raper Moreno dał się we znaki Nedvedowi – założył Czechowi “siatkę”, za co ten ostro go sfaulował i wdał się z nim w polemikę słowną.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: