Vidal: Daliśmy z siebie wszystko

Wczorajszy finał Ligi Mistrzów skomentował także Arturo Vidal (na zdjęciu), który wybiegł w wyjściowym składzie Starej Damy, a już dzisiaj udał się do Chile na turniej Copa America. 28-letni pomocnik wyraził nadzieję, że zagra z Juventusem w kolejnym finale najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek za rok. “Na boisku daliśmy z siebie wszystko. Juve udowodniło sobie, że jest wielką drużyną. W kolejnym roku chcę zagrać w następnym finale Ligi Mistrzów w tej koszulce. Mam kontrakt z Juventusem i nadzieję, by to utrzymać. Jestem trochę smutny z powodu rezultatu, jednak szczęśliwy z tego co dokonaliśmy, jako że naprawdę walczyliśmy o każdą piłkę. Gdy wyrównaliśmy dzięki Moracie, to naprawdę pomyśleliśmy, że możemy wygrać, jednak oni zranili nas drugim golem podczas naszego najlepszego fragmentu gry“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: