Pirlo: To nie były łzy pożegnania

Wiele osób odebrało łzy Andrei Pirlo (na zdjęciu) po zakończeniu wczorajszego finału Ligi Mistrzów jako zapowiedź odejścia piłkarza z Turynu. On sam w wypowiedzi dla Sky Sport zaprzecza takiej wersji: “To nie były łzy pożegnania z Juve, to były łzy spowodowane porażką w finale Ligi Mistrzów. Nie wiem, czy zagram w takim meczu ponownie, to normalne, że pojawiło się rozczarowanie“. Włoska stacja telewizyjna utrzymuje jednak, że rozgrywający prawdopodobnie odejdzie z Juventusu, a swoją karierę może kontynuować w amerykańskiej MLS. W najbliższych dniach Giuseppe Marotta spotka się zarówno z nim, jak i z Tevezem, by poznać intencje obu piłkarzy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: