Del Piero: To było bolesne

Legenda Starej Damy Alessandro Del Piero (na zdjęciu) uczestniczył ostatnio w imprezie charytatywnej Golf Cup, podczas której krótko skomentował wydarzenia z finału Ligi Mistrzów w Berlinie. “Łzy Pirlo były bolesne. On i Buffon wygrali tak wiele, szczególnie mistrzostwo świata w Berlinie i przykro mi było z powodu ich porażki, jednak udowodnili, że są mistrzami zarówno na, jak i poza boiskiem. Możliwość gry i udziału w finale jest czymś najlepszym” – powiedział zwycięzca Ligi Mistrzów z 1996 roku.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: