Morata oddał srebrny medal Ligi Mistrzów

Alvaro Morata (na zdjęciu) chce jak najszybciej zapomnieć o przegranym finale Ligi Mistrzów. Hiszpan nie wymienił się koszulkami z żadnym z zawodników Barcelony, co więcej, srebrny medal otrzymany po meczu oddał przyjacielowi.

Ostatnie dni były dla mnie bardzo trudne” – powiedział w wywiadzie udzielonym dziennikarzom Cadena Ser. “Przegraliśmy finał, a to dużo. Nie chcę żadnych wspomnień z tamtego wieczoru, dlatego nie wymieniłem się z nikim koszulkami, a medal podarowałem przyjacielowi, który przez miniony rok zawsze był blisko mnie” – wyjawił.

Osobiście bardzo dużo się nauczyłem, czasem porażka jest najlepszą lekcją. Muszę przemyśleć wszystko, co się wydarzyło przez miniony rok. Uważam, że rozegraliśmy świetny sezon, ale jestem pewien, że mogę dać Juventusowi jeszcze więcej, niż do tej pory. Jestem tu bardzo szczęśliwy“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: