Monaco wyłoży 15 mln za Llorente?

Juventus negocjuje z Monaco transfer Fernando Llorente (na zdjęciu), donosi Tuttosport. Klub z księstwa jest skłonny wyłożyć 15 milionów i choć Beppe Marotta chciał zarobić jeszcze więcej na rosłym Hiszpanie, przyjmie taką ofertę ze względu na wysokie zarobki napastnika. Llorente wolałby przenieść się do Sevilli, ale to Monaco jest w stanie zaoferować mu odpowiednią pensję.

O zainteresowaniu ze strony Monaco informuje również Sky Sport.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: