Wojna PSG i City o Pogbę

W letnim okienku transferowym o sprowadzenie Paula Pogby (na zdjęciu) powalczą Manchester City i Paris Saint Germain – informuje Daily Star. Oba kluby są gotowe złożyć za piłkarza ogromne oferty i zagwarantować mu satysfakcjonujące zarobki.

Największe szanse w walce o podpis 22-latka dawało się jak dotychczas dwóm najbogatszym klubom z Hiszpanii Realowi Madryt i FC Barcelonie. Włodarze Realu mają jednak wątpliwości czy piłkarz jest wart kwoty 70 milionów funtów i jednej z najwyższych pensji w klubie, natomiast Barcelona ma związane ręce przez zakaz transferowy obowiązujący do stycznia. W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że prezydent PSG Nasser Al-Khelaifi jest gotowy spełnić żądania Juventusu i wyłożyć na Pogbę przynajmniej 80 milionów euro. Z walki o Francuza nie rezygnuje także Manchester City, który jednak w pierwszej kolejności chciałby sprowadzić Rahema Sterlinga i Jacka Wilshere’a.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: