Pirlo odwiedził Nowy Jork

Andrea Pirlo (na zdjęciu) po zakończeniu długiego sezonu 2014/2015 udał się na zasłużone wakacje do Nowego Jorku. Doświadczony pomocnik był wczoraj widziany ze swoimi dziećmi na meczu baseballowej drużyny New York Yankees. Razem z nim na stadionie pojawił się prezydent klubu piłkarskiego New York City FC, który może być kolejnym pracodawcą Pirlo. La Gazzetta dello SportLa Stampa zgodnie donoszą, że 36-latek może pozostać w Juventusie do stycznia przyszłego roku, a następnie opuścić Włochy i rozpocząć przygodę w MLS.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: