Villa: Pirlo w New York City? Wspaniale!

Wspaniale byłoby grać w jednej drużynie z Pirlo” – powiedział David Villa (na zdjęciu) tuż po meczu, w którym New York City wygrało z Toronto FC 2:0 po dwóch bramkach byłego snajpera Valencii, Barcelony i Atletico Madryt. “To wielki piłkarz i prawdziwa gwiazda. Cieszyłbym się niezmiernie, ale jeszcze zbyt wcześnie, żeby o tym mówić“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: