Llorente chce zostać w Juve

Łączony przez media z odejściem z Juventusu Fernando Llorente (na zdjęciu) chciałby pozostać w Turynie. Hiszpański napastnik w rozmowie z Sport Mediaset przyznaje jednak, że niewykluczone są inne możliwości. “Moją wolą jest pozostanie w Juventusie, ale muszę porozmawiać z odpowiednimi osobami i zobaczymy, co powiedzą. Monaco? Nie wiem nic na ten temat. Ożeniłem się i teraz wybieram się na miesiąc miodowy. Tevez? Jeśli odejdzie, będzie to ogromna strata dla Juve, bo to świetny napastnik. Będzie nam przykro“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: