Interiści w euforii: Kondogbia lepszy od Pogby

Kiedy Turyn wita Mario Mandżukicia, niebiesko-czarna część Mediolanu jest w euforii. Około dwustu tifosich powitało wczoraj Geoffreya Kondogbię, który przeszedł badania i podpisał kontrakt z Interem. Kibice Nerazzurrich świetnie się bawili wyszydzając Adriano Gallianiego, który “zaprasza wszystkich na kolację“. Pewni swego skandowali również: “Co nas obchodzi Pogba, kiedy mamy Kondogbię!“. Koszulka z numerem 7 i nazwiskiem byłego pomocnika Sevilli i Monaco trafiła już do sprzedaży.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
44
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: