Strona główna » Aktualności » Benatia: Chcę więcej grać, inaczej odejdę
Benatia: Chcę więcej grać, inaczej odejdę
“Zainteresowanie takich klubów jak Real Madryt czy Juventus jest zaszczytem dla każdego piłkarza” – powiedział Mehdi Benatia (na zdjęciu) cytowany dziś przez Tuttosport. “Jednak już jestem w wielkim klubie, z którym mam jeszcze cztery lata kontraktu. Moim celem jest wygranie Ligi Mistrzów, ale również wystąpienie w 35-40 meczach w sezonie. Jeśli nie będę miał takiej możliwości, zacznę rozważać inne opcje. W piłce niczego nie można wykluczyć“.
Jak zauważa turyński dziennik, Marokańczyk zaliczył tylko 24 występy w barwach Bayernu i jeśli jego pozycja w drużynie nie ulegnie zmianie, już wkrótce do Monachium zaczną napływać konkretne oferty, także z Turynu.