Del Piero na kawie u Agnellego

Andrea Agnelli i Alessandro Del Piero (obaj na zdjęciu) zaczynają się wreszcie dogadywać, pisze La Gazzetta dello Sport. Ocieplenie relacji pomiędzy prezydentem klubu i legendarnym kapitanem rozpoczęło się w pierwszych dniach czerwca, kiedy obydwaj wystąpili w charytatywnym meczu na Juventus Stadium. Krótko po tym mieli okazję do ponownego spotkania się na akcji charytatywnej prowadzonej przez matkę Agnellego i najwyraźniej wszystkie nieporozumienia są już przeszłością, gdyż w czwartek Alex zawitał do siedziby Juve, żeby wypić kawę i porozmawiać chwilę z szefem klubu.

Mediolański dziennik zastrzega, że nie ma żadnych konkretów jeśli chodzi o powrót Del Piero do Juventusu w nowej roli. 40-latek będzie teraz komentatorem Sky Sport, wciąż szuka nowych wyzwań, więc jeszcze nie pora na posadę w strukturach klubu, ale wszystko wydaje się zmierzać w upragnionym przez kibiców kierunku.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: