Strona główna » Aktualności » Garcia: Celem Romy jest awans do Ligi Mistrzów
Garcia: Celem Romy jest awans do Ligi Mistrzów
Rudi Garcia (na zdjęciu) nie mierzy już w scudetto. Trener Romy zwołał wczoraj w Pinzolo swoją pierwszą konferencję prasową w nowym sezonie. “Celem jest kolejny awans do Ligi Mistrzów, choć jako outsider postaramy się uprzykrzyć życie Juventusowi. Jestem ambitny, ale ambicje i cele to dwie różne sprawy” – Francuza cytuje La Gazzetta dello Sport.