Garcia: Celem Romy jest awans do Ligi Mistrzów

Rudi Garcia (na zdjęciu) nie mierzy już w scudetto. Trener Romy zwołał wczoraj w Pinzolo swoją pierwszą konferencję prasową w nowym sezonie. “Celem jest kolejny awans do Ligi Mistrzów, choć jako outsider postaramy się uprzykrzyć życie Juventusowi. Jestem ambitny, ale ambicje i cele to dwie różne sprawy” – Francuza cytuje La Gazzetta dello Sport.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: