Kingsley Coman sfrustrowany brakiem zaufania

Portal Goal.com opublikował wywiad z Kingsleyem Comanem (na zdjęciu), w którym młody Francuz wyraża rozgoryczenie faktem, że otrzymywał za mało szans na grę od trenera Allegriego. “Mój pierwszy sezon w Juve nie był zły, ale zdecydowanie chciałbym otrzymywać więcej okazji do gry. Nie żałuję odejścia z PSG, ale nie jestem szczęśliwy z liczby swoich występów. Czuję się gotowy do regularnej gry i nie mogę zrozumieć dlaczego gram tak rzadko. Nie można załapać odpowiedniego rytmu meczowego, grając tylko 10 spotkań. Kontaktowałem się z Juventusem odnośnie mojej przyszłości i jasno określiłem, że nie interesuje mnie wypożyczenie. To nie jest dobre rozwiązanie” – powiedział Coman w wywiadzie dla L’Equipe

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: