Mourinho: Damy sobie radę bez Pogby

Paul Pogba (na zdjęciu) jest tego lata jednym z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym. Piłkarza łączy się z przejściem do Barcelony, Realu Madryt, Manchesteru City, Paris Saint Germain czy Chelsea. Menadżer The Blues Jose Mourinho przyznał na ostatniej konferencji prasowej, że jego drużyna jest wystarczająco silna i poradzi sobie bez Pogby. “Pogba jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Idąc do jakiegokolwiek zespołu podniósłby jego poziom automatycznie. Jeśli zostanie w Juventusie, to będą oni znowu bardzo mocni. Gdziekolwiek nie pójdzie wzmocni tę drużynę od razu. Jednak nie w naszym przypadku. Wymieniamy Cecha na Begovicia, Didiera na Falcao i jedne dzieci na inne dzieci. Myślę, że każdy interesuje się Pogbą, jednak są rzeczy, które możesz zrobić i te których nie możesz zrobić. Kocham wieżę Eiffla, jednak nie mogę jej mieć w moim ogrodzie. Nie mogę mieć nawet wieży Eiffla w Las Vegas. Czuję, że mamy narzędzia, by podnieść naszą drużynę bez tego. Tymi narzędziami jesteśmy my sami“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: