Pierwsza drużyna wygrywa z Primaverą 1:0 w Villar Perosa

Pierwsza drużyna Juventusu wygrywa z Primaverą 1:0. Jedyna bramka w rozgrywanym w piknikowej atmosferze spotkaniu była zasługą Paula Pogby, który tuż przed przerwą świetnie przymierzył zza pola karnego i ładnym uderzeniem z lewej nogi pokonał dobrze spisującego się Audero. 18-letni bramkarz poradził sobie wcześniej z mocnym strzałem z dystansu Vitale, zaś Coman i Mandżukić chybili w dogodnych sytuacjach. Chorwat opuścił boisko około 30 minuty narzekając na ból w prawym kolanie, ale wszystko wskazuje na zwykłe stłuczenie. Obie ekipy dokonały niezliczonej liczby zmian, tak by każdy mógł zagrać przez kilka minut. Zgodnie z obyczajem, mecz zakończył się wbiegnięciem kibiców Juve na boisko.

Juventus A – Juventus B 1:0 (1:0)