Pellegrini: Juventus nie ma kryzysu

Manchester City to rywal Juventusu z fazie grupowej nowej edycji Ligi Mistrzów. Menadżer angielskiego klubu Manuel Pellegrini został zapytany przez dziennikarzy na trenerskim forum Nyonie o słaby start Starej Damy w rozgrywkach Serie A. “Juventus wygrał mistrzostwo cztery razy z rzędu. Oni mają mocny zespół. Kryzys? Jaki kryzys? Sezon się dopiero rozpoczął, liga to liga, a Liga Mistrzów jest inna. Europejskie rozgrywki to inna historia. Doceniamy Juventus, który jeszcze niedawno doszedł do finału. Nie sądzę, że porażki z Romą i Udinese mają jakieś znaczenie. Wiemy, że będzie ciężko także z Sevillą, która może być niespodzianką w tej bardzo trudnej grupie. Morata? On jest bardzo dobry, jednak Allegri ma wielu innych znakomitych zawodników. Musimy być ostrożni“.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: