Lavezzi: To mój ostatni rok w Paryżu

Ezequiel Lavezzi (na zdjęciu) przyznał w ostatnim wywiadzie dla Telefoot, że zamierza opuścić PSG po sezonie. “Myślę, że to mój ostatni rok w Paryżu. Nie mam żalu, chciałbym zakończyć tę przygodę jak najlepiej. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Prawda jest taka, że zdecydowałem się zostać, ponieważ wierzę w ten zespół. Dołączyli do nas piłkarze o wielkiej technice i ciężko będzie mi wywalczyć sobie miejsce, ale rywalizacja mnie napędza“. 30-latek jest od dłuższego czasu łączony z największymi włoskimi klubami.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: