Maran: Nie będziemy się bronić

Rolando Maran (na zdjęciu) wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej. “Nie pytajcie mnie o ustawienie i nazwiska, mam jeszcze czas i zdecyduję na spokojnie. Teraz jest za wcześnie, ale mam to już mniej więcej ułożone w głowie. Na pewno nie zaczniemy meczu jako chłopiec do bicia, nie będziemy grali defensywnie. Nie bylibyśmy w stanie. To będzie fascynujące wyzwanie dla nas i postaramy się zagrać najlepiej, jak potrafimy. Zero punktów na koncie Juve to głównie dzieło przypadku. Mają tak silny skład, że mogą szybko się odegrać. Chievo zagra jak Chievo, nawet w Turynie. Zdobyte już punkty nie zmienią naszego nastawienia” – stwierdził trener drużyny z Werony.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
5
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: