Allegri bierze na siebie pełną odpowiedzialność

Po niespodziewanej porażce z Sassuolo na krótką wypowiedź przed mikrofonami stacji Sky Sport zdecydował się trener Juventusu. Max Allegri (na zdjęciu) nie szuka słów usprawiedliwienia. “Martwi mnie to, że w pewnym momencie zaczęliśmy się kierować emocjami. Było w nas zbyt wiele nerwowości. Mecze przegrywa się detalami. Musimy jak najszybciej wyjść z tego dołka i zrozumieć, że jesteśmy Juventusem. A to wymaga jak najlepszej postawy na boisku. Każdy z nas ma czuć się odpowiedzialny za wynik spotkania. Po pierwszej połowie meczu mieliśmy zaledwie jeden celny strzał na bramkę. Nie wykorzystujemy stałych fragmentów gry. Nie obarczam winą najmłodszych, to ja jestem pierwszym odpowiedzialnym“.

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
44
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: