Marchisio szczęśliwy po derbach Turynu

Po emocjonujących derbach Turynu na krótki wywiad dla Sky Sport zdecydował się Claudio Marchisio (na zdjęciu). Włoch z optymizmem patrzy w przyszłość i podkreśla jak istotne było sobotnie zwycięstwo. “Wygrana w meczu derbowym w takich okolicznościach to zawsze coś cudownego. Nasza trasa w górę tabeli powinna zacząć się od tego spotkania właśnie. W ostatnich dniach padło wiele słów krytyki. Wczoraj również mieliśmy pewne kłopoty, ale potrafiliśmy je przezwyciężyć. Jeśli zakładasz tę koszulkę to po prostu musisz dawać z siebie absolutnie wszystko. Są wśród nas zawodnicy, którzy już sporo wygrali, ale dzisiaj jesteśmy w kompletnie innym położeniu“.

W ciągu najbliższych dwóch dni Stara Dama zmierzy się na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wychowanek klubu z Piemontu oczekuje awansu do następnej rundy. “W Niemczech czeka nas trudny mecz. Borussia prezentuje aktualnie dobry futbol. Niemniej jednak walczymy o trzy punkty, które znacznie przybliżą nas do awansu z tej grupy“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: