Thohir chce dobrych relacji z Agnellim

Prezydent Interu Erick Thohir (na zdjęciu) powiedział w wywiadzie dla Tuttosport, że mimo rywalizacji z Juventusem na boisku, chciałby w zgodzie współpracować z Andreą Agnellim nad rozwojem futbolu we Włoszech. “Nie sądzę, że wymiana Fredy’ego Guarina na Mirko Vucinicia byłaby dla nas korzystna. Dlatego zatrzymałem tę transakcję. Jednakże dałem zielone światło dla Hernanesa, bo ten interes mi się podobał. Kupiliśmy dziewięciu graczy latem i mimo, że Hernanes jest świetnym pomocnikiem, to Juventus go potrzebował, więc zamknęliśmy rozmowy bez względu na to co się działo wcześniej podczas innych negocjacji. Spotkałem się w Andreą w Berlinie i życzyłem mu wszystkiego najlepszego. Chcę walczyć i wygrywać z nim, jednak dla dobra włoskiego futbolu musimy razem współpracować“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: