Evra po zdobyciu gola: Byłem wściekły

Patrice Evra (na zdjęciu) to jeden z bohaterów wczorajszego spotkania przeciwko Empoli. Doświadczony francuski obrońca strzelił gola na 1-2, jednak po zdobyciu bramki nie okazywał ogromnej radości. Po zakończeniu rywalizacji Evra wyjaśnił swoje zachowanie. “Byłem po prostu wściekły. Teraz najważniejsze jest to, że wygraliśmy. W ostatnich dniach padło sporo słów, ale deklaracje nie wystarczą. Trzeba pokazać to na boisku. Kiedy grasz z tą koszulką musisz darzyć ją szacunkiem i dawać z siebie wszystko. To nie był jakiś wielki mecz w naszym wykonaniu, ale trzy punkty cieszą. Scudetto? W tej chwili liczy się tylko najbliższy mecz z Milanem“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: